Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 13 AUG 19:08
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Textiltavla
nr. 632524

Textiltavla, allmogemotiv, 95 x 99

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-13 19:05:21 75 kr
Budgivare 1 2022-08-09 18:30:04 50 kr