Auktionen avslutad:
3 000 kr
Avslutas: 14 AUG 21:30
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Lisa Larson
nr. 632555

Lisa Larson, "Beata" L=19

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (36 bud)
Budgivare 12 2022-08-14 21:24:53 3 000 kr
Budgivare 9 2022-08-14 21:27:04 3 000 kr
Budgivare 12 2022-08-14 21:24:53 2 900 kr
Budgivare 9 2022-08-14 21:24:01 2 800 kr
Budgivare 12 2022-08-14 21:09:06 2 700 kr
Budgivare 9 2022-08-14 21:22:59 2 600 kr
Budgivare 12 2022-08-14 21:09:06 2 500 kr
Budgivare 15 2022-08-14 18:56:03 2 400 kr
Budgivare 12 2022-08-08 22:23:06 2 300 kr
Budgivare 15 2022-08-11 16:05:34 2 300 kr
Budgivare 12 2022-08-08 22:23:06 2 200 kr
Budgivare 14 2022-08-08 22:15:31 2 100 kr
Budgivare 12 2022-08-08 22:22:45 2 100 kr
Budgivare 14 2022-08-08 22:15:31 1 800 kr
Budgivare 12 2022-08-08 21:38:05 1 700 kr
Budgivare 13 2022-08-08 22:11:43 1 600 kr
Budgivare 12 2022-08-08 21:38:05 1 200 kr
Budgivare 10 2022-08-08 19:19:17 1 100 kr
Budgivare 11 2022-08-08 21:18:51 1 000 kr
Budgivare 10 2022-08-08 19:19:17 900 kr
Budgivare 9 2022-08-08 18:05:18 850 kr
Budgivare 8 2022-08-08 16:14:59 800 kr
Budgivare 7 2022-08-08 07:59:48 750 kr
Budgivare 6 2022-08-08 05:28:32 700 kr
Budgivare 5 2022-08-08 01:06:28 650 kr
Budgivare 6 2022-08-08 05:28:29 650 kr
Budgivare 5 2022-08-08 01:06:28 600 kr
Budgivare 6 2022-08-08 05:28:24 550 kr
Budgivare 5 2022-08-08 01:06:28 500 kr
Budgivare 2 2022-08-07 22:04:24 450 kr
Budgivare 4 2022-08-07 22:10:47 450 kr
Budgivare 2 2022-08-07 22:04:24 400 kr
Budgivare 3 2022-08-07 22:06:19 350 kr
Budgivare 2 2022-08-07 22:04:24 300 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:29:14 250 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:29:14 50 kr