Aktuellt bud:
200 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 19:36
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
8h, 3m, 4s
Kristianstad
Spara i minneslista
Väska
nr. 632568

Väska, Michael Kors, bredd 45 cm

Anmärkningar: Sprickor i väskan övre kant

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-08-12 20:56:39 200 kr
Budgivare 6 2022-08-13 11:12:59 200 kr
Budgivare 5 2022-08-12 20:56:39 175 kr
Budgivare 4 2022-08-11 21:22:00 150 kr
Budgivare 1 2022-08-12 20:25:07 150 kr
Budgivare 4 2022-08-11 21:22:00 125 kr
Budgivare 3 2022-08-11 12:31:46 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 22:18:28 75 kr
Budgivare 1 2022-08-07 11:47:55 50 kr