Aktuellt bud:
550 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 19:50
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
7h, 51m, 38s
Karlskrona
Spara i minneslista
Yllefiltar
nr. 632644

Yllefiltar, 3 st, Nälden filten, malsäkrad.

Anmärkningar: Nyskick.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 2 2022-08-12 22:09:42 550 kr
Budgivare 4 2022-08-12 21:27:12 500 kr
Budgivare 2 2022-08-08 15:12:44 450 kr
Budgivare 3 2022-08-08 13:43:58 400 kr
Budgivare 2 2022-08-08 11:39:59 350 kr
Budgivare 3 2022-08-08 11:16:58 300 kr
Budgivare 2 2022-08-07 22:54:59 250 kr
Budgivare 1 2022-08-07 21:44:37 200 kr
Budgivare 2 2022-08-07 13:47:17 175 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:00:12 150 kr
Budgivare 2 2022-08-07 13:47:08 125 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:00:12 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 13:46:48 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:00:12 50 kr