Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 20:00
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
9h, 15m, 48s
Karlskrona
Spara i minneslista
Garner Samling
nr. 632661

Garner Samling.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-08-13 01:07:46 50 kr