Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 20:05
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
8h, 38m, 45s
Karlskrona
Spara i minneslista
Garner
nr. 632664

Garner olika sorter.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-08-08 23:43:07 50 kr