Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 23 SEP 20:08
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 639783

Figurin, Lisa Larson, K-Studio, Gustavsberg, höjd 8 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-09-23 19:54:59 500 kr
Budgivare 5 2022-09-18 21:51:55 450 kr
Budgivare 3 2022-09-17 20:23:35 400 kr
Budgivare 4 2022-09-17 18:11:37 350 kr
Budgivare 3 2022-09-17 04:16:36 300 kr
Budgivare 2 2022-09-16 20:19:31 250 kr
Budgivare 3 2022-09-17 04:16:32 200 kr
Budgivare 2 2022-09-16 20:19:31 175 kr
Budgivare 3 2022-09-17 04:16:28 150 kr
Budgivare 2 2022-09-16 20:19:31 125 kr
Budgivare 3 2022-09-17 04:16:24 100 kr
Budgivare 2 2022-09-16 20:19:31 75 kr
Budgivare 1 2022-09-16 20:15:51 50 kr