Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 24 SEP 19:00
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 639894

Golvlampa, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd 164 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-09-21 19:19:26 150 kr
Budgivare 1 2022-09-21 18:31:15 125 kr
Budgivare 3 2022-09-21 15:18:38 100 kr
Budgivare 2 2022-09-20 15:21:19 75 kr
Budgivare 1 2022-09-19 11:58:25 50 kr