Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 SEP 19:02
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Byrå
nr. 639895

Byrå med marmorskiva, 1900-talets andra hälft, 63 X 34 X 68 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 1 2022-09-24 18:35:07 450 kr
Budgivare 4 2022-09-24 18:14:51 400 kr
Budgivare 1 2022-09-24 18:34:57 400 kr
Budgivare 4 2022-09-24 18:14:51 350 kr
Budgivare 1 2022-09-24 18:34:54 300 kr
Budgivare 4 2022-09-24 18:14:51 150 kr
Budgivare 2 2022-09-24 17:18:17 125 kr
Budgivare 3 2022-09-23 21:16:31 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 15:49:31 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:04:20 50 kr