Auktionen avslutad:
900 kr
Avslutas: 24 SEP 19:04
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Byrå
nr. 639896

Byrå med marmorskiva, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft, 90 X 44 X 75 cm, en nyckel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-09-24 18:39:35 900 kr
Budgivare 1 2022-09-24 18:35:11 850 kr
Budgivare 5 2022-09-24 18:16:53 800 kr
Budgivare 4 2022-09-23 15:39:25 750 kr
Budgivare 5 2022-09-24 18:16:21 700 kr
Budgivare 4 2022-09-23 09:11:34 650 kr
Budgivare 3 2022-09-23 12:30:49 600 kr
Budgivare 4 2022-09-23 09:11:34 550 kr
Budgivare 3 2022-09-18 20:35:43 500 kr
Budgivare 4 2022-09-22 20:07:48 450 kr
Budgivare 3 2022-09-18 20:35:43 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 15:49:49 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:04:40 50 kr