Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 24 SEP 19:10
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fåtölj
nr. 639897

Fåtölj med fotpall, Fjords, 1900/2000-tal, skinnklädsel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 6 2022-09-24 19:07:57 1 100 kr
Budgivare 7 2022-09-24 19:05:51 1 000 kr
Budgivare 6 2022-09-24 19:04:03 950 kr
Budgivare 5 2022-09-24 19:00:33 900 kr
Budgivare 6 2022-09-24 19:03:43 850 kr
Budgivare 5 2022-09-24 19:00:33 800 kr
Budgivare 6 2022-09-24 19:03:22 750 kr
Budgivare 5 2022-09-24 19:00:12 700 kr
Budgivare 6 2022-09-24 18:42:13 650 kr
Budgivare 5 2022-09-24 13:49:08 600 kr
Budgivare 6 2022-09-24 18:41:38 600 kr
Budgivare 5 2022-09-24 13:49:08 550 kr
Budgivare 6 2022-09-24 18:40:57 500 kr
Budgivare 5 2022-09-24 13:49:08 450 kr
Budgivare 6 2022-09-24 18:40:32 400 kr
Budgivare 5 2022-09-24 13:49:08 350 kr
Budgivare 4 2022-09-23 23:02:13 300 kr
Budgivare 4 2022-09-23 23:02:13 250 kr
Budgivare 3 2022-09-24 11:58:58 200 kr
Budgivare 4 2022-09-23 23:02:13 175 kr
Budgivare 3 2022-09-24 11:58:53 150 kr
Budgivare 4 2022-09-23 23:02:13 125 kr
Budgivare 3 2022-09-23 15:03:13 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 16:25:35 75 kr
Budgivare 1 2022-09-18 08:34:04 50 kr