Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 24 SEP 19:08
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Sidobord
nr. 639898

Sidobord 3 st, höjd 77 cm och lägre

Anmärkningar: Det vita bordet med färgbortfall

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 3 2022-09-23 07:03:16 550 kr
Budgivare 1 2022-09-23 06:38:59 500 kr
Budgivare 3 2022-09-22 22:28:49 450 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:09:00 400 kr
Budgivare 3 2022-09-22 22:28:46 400 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:09:00 350 kr
Budgivare 3 2022-09-22 22:28:43 300 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:09:00 250 kr
Budgivare 3 2022-09-22 22:28:40 200 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:09:00 175 kr
Budgivare 2 2022-09-22 19:36:37 150 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:09:00 100 kr
Budgivare 2 2022-09-22 19:36:31 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:09:00 50 kr