Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 24 SEP 19:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Spegel
nr. 639899

Spegel, 1900-talets mitt, 100 X 50 cm

Anmärkningar: 2 fästen saknas

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-09-20 21:08:02 75 kr
Budgivare 1 2022-09-20 13:58:23 50 kr