Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 24 SEP 19:12
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 639914

Taklampa, mässing och glas, 1900-talets senare hälft, H=35

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-09-24 18:12:36 600 kr
Budgivare 5 2022-09-23 17:07:19 550 kr
Budgivare 5 2022-09-23 17:07:19 500 kr
Budgivare 4 2022-09-23 05:53:56 450 kr
Budgivare 5 2022-09-22 22:44:07 400 kr
Budgivare 4 2022-09-23 05:53:43 400 kr
Budgivare 5 2022-09-22 22:44:07 350 kr
Budgivare 4 2022-09-21 15:52:36 300 kr
Budgivare 1 2022-09-22 21:34:35 300 kr
Budgivare 4 2022-09-21 15:52:36 250 kr
Budgivare 1 2022-09-22 21:34:31 200 kr
Budgivare 4 2022-09-21 15:52:36 175 kr
Budgivare 1 2022-09-22 21:34:26 150 kr
Budgivare 4 2022-09-21 15:52:36 125 kr
Budgivare 3 2022-09-20 01:10:38 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 11:21:11 75 kr
Budgivare 1 2022-09-18 09:02:44 50 kr