Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 24 SEP 19:01
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordsur
nr. 639992

Bordsur, metall 1900-tal H=51

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 7 2022-09-24 18:54:57 250 kr
Budgivare 5 2022-09-24 13:43:34 200 kr
Budgivare 6 2022-09-24 18:16:55 175 kr
Budgivare 5 2022-09-24 13:43:13 150 kr
Budgivare 4 2022-09-24 11:24:05 125 kr
Budgivare 3 2022-09-23 07:41:46 100 kr
Budgivare 2 2022-09-19 14:50:21 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 21:53:57 50 kr