Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 24 SEP 19:04
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 639999

Bordslampa 1900-tal metall & glas H=63

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 9 2022-09-24 18:58:35 750 kr
Budgivare 8 2022-09-24 15:44:38 700 kr
Budgivare 7 2022-09-22 10:03:58 650 kr
Budgivare 8 2022-09-24 15:44:36 650 kr
Budgivare 7 2022-09-22 10:03:58 600 kr
Budgivare 8 2022-09-24 15:44:33 550 kr
Budgivare 7 2022-09-22 10:03:58 500 kr
Budgivare 4 2022-09-23 12:49:37 450 kr
Budgivare 7 2022-09-22 10:03:58 400 kr
Budgivare 4 2022-09-21 15:21:14 350 kr
Budgivare 6 2022-09-20 15:22:59 300 kr
Budgivare 5 2022-09-20 13:06:46 250 kr
Budgivare 1 2022-09-18 22:08:16 200 kr
Budgivare 4 2022-09-18 13:39:25 175 kr
Budgivare 3 2022-09-18 01:30:04 150 kr
Budgivare 2 2022-09-18 00:40:25 125 kr
Budgivare 1 2022-09-17 21:55:28 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 00:40:18 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 21:55:28 50 kr