Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 24 SEP 19:08
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fotogenlampa
nr. 640003

Fotogenlampa elektrifierad H= 65

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-09-24 19:04:03 200 kr
Budgivare 1 2022-09-24 18:40:33 175 kr
Budgivare 2 2022-09-24 12:54:38 150 kr
Budgivare 1 2022-09-24 18:40:28 150 kr
Budgivare 2 2022-09-24 12:54:38 125 kr
Budgivare 1 2022-09-23 15:47:09 100 kr
Budgivare 1 2022-09-23 15:47:09 50 kr