Auktionen avslutad:
2 200 kr
Avslutas: 24 SEP 19:11
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skulptur
nr. 640007

Skulptur, patinerad metall signerad "Icart", H=53

Anmärkningar: Lös sockel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 2 2022-09-24 16:23:05 2 200 kr
Budgivare 7 2022-09-24 14:29:16 2 100 kr
Budgivare 7 2022-09-24 14:29:16 1 700 kr
Budgivare 2 2022-09-21 07:59:52 1 600 kr
Budgivare 2 2022-09-21 07:59:52 1 400 kr
Budgivare 7 2022-09-24 14:27:56 1 300 kr
Budgivare 2 2022-09-21 07:59:52 1 200 kr
Budgivare 6 2022-09-18 21:18:24 1 100 kr
Budgivare 2 2022-09-21 07:59:43 1 000 kr
Budgivare 6 2022-09-18 21:18:24 600 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:23:31 550 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:23:31 350 kr
Budgivare 5 2022-09-17 21:51:07 300 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:23:31 250 kr
Budgivare 4 2022-09-17 21:17:15 200 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:23:31 175 kr
Budgivare 3 2022-09-17 20:58:14 150 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:23:31 125 kr
Budgivare 3 2022-09-17 20:58:06 100 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:23:31 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 19:37:29 50 kr