Auktionen avslutad:
2 500 kr
Bevakningspris ej uppnått
Avslutas: 29 SEP 20:01
Utropspris:  5 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Herrarmbandsur Omega De
nr. 640918

Herrarmbandsur Omega De Ville quarts, stål D=3,2

Anmärkningar: Länk ej orginal, nytt batteri behövs. Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 12 2022-09-29 19:54:55 2 500 kr
Budgivare 12 2022-09-29 19:54:25 2 400 kr
Budgivare 12 2022-09-29 19:31:57 2 200 kr
Budgivare 11 2022-09-29 15:22:30 2 100 kr
Budgivare 10 2022-09-29 10:17:01 2 000 kr
Budgivare 9 2022-09-28 23:51:12 1 800 kr
Budgivare 8 2022-09-28 21:08:33 1 700 kr
Budgivare 7 2022-09-23 19:30:48 1 600 kr
Budgivare 6 2022-09-23 17:04:43 1 500 kr
Budgivare 6 2022-09-23 17:04:26 1 000 kr
Budgivare 5 2022-09-23 17:03:13 900 kr
Budgivare 4 2022-09-23 09:45:28 850 kr
Budgivare 3 2022-09-23 09:02:07 400 kr
Budgivare 3 2022-09-23 09:01:33 125 kr
Budgivare 2 2022-09-22 21:50:41 100 kr
Budgivare 2 2022-09-22 21:50:30 75 kr
Budgivare 1 2022-09-22 21:12:44 50 kr