Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 05 OKT 19:18
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fåtölj
nr. 641980

Fåtölj med fotpall IKEA

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-10-05 18:34:40 150 kr
Budgivare 3 2022-10-05 19:05:21 125 kr
Budgivare 1 2022-10-04 22:49:14 100 kr
Budgivare 2 2022-10-03 11:55:27 75 kr
Budgivare 1 2022-09-29 08:21:39 50 kr