Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 05 OKT 19:24
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Pallar
nr. 641986

Pallar 2 st

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-10-05 19:21:14 450 kr
Budgivare 4 2022-10-01 13:36:07 400 kr
Budgivare 5 2022-10-05 19:20:07 350 kr
Budgivare 4 2022-10-01 13:36:07 300 kr
Budgivare 2 2022-10-05 19:11:31 250 kr
Budgivare 4 2022-10-01 13:36:07 200 kr
Budgivare 2 2022-10-05 19:11:28 175 kr
Budgivare 4 2022-10-01 13:36:07 150 kr
Budgivare 3 2022-09-29 18:44:04 125 kr
Budgivare 1 2022-09-29 09:33:38 100 kr
Budgivare 2 2022-09-29 09:05:40 75 kr
Budgivare 1 2022-09-28 20:00:01 50 kr