Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 05 OKT 19:25
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Öronlappsfåtölj
nr. 641990

Öronlappsfåtölj skinn

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 8 2022-10-05 18:51:24 950 kr
Budgivare 5 2022-10-05 18:50:02 900 kr
Budgivare 8 2022-10-05 17:44:20 850 kr
Budgivare 8 2022-10-05 17:23:23 800 kr
Budgivare 5 2022-10-02 16:33:49 750 kr
Budgivare 8 2022-10-05 17:23:16 750 kr
Budgivare 5 2022-10-02 16:33:49 700 kr
Budgivare 8 2022-10-05 17:23:08 650 kr
Budgivare 5 2022-10-02 16:33:49 600 kr
Budgivare 8 2022-10-05 17:22:59 550 kr
Budgivare 5 2022-10-02 16:33:49 500 kr
Budgivare 8 2022-10-05 17:22:34 450 kr
Budgivare 5 2022-10-02 16:33:49 400 kr
Budgivare 7 2022-10-05 09:28:21 350 kr
Budgivare 5 2022-10-02 16:33:49 300 kr
Budgivare 6 2022-10-04 19:36:52 250 kr
Budgivare 5 2022-10-02 16:33:49 200 kr
Budgivare 6 2022-10-04 19:36:45 175 kr
Budgivare 5 2022-10-02 16:33:49 150 kr
Budgivare 4 2022-10-02 10:52:10 125 kr
Budgivare 3 2022-09-29 10:33:15 100 kr
Budgivare 2 2022-09-28 20:55:46 75 kr
Budgivare 1 2022-09-28 20:46:29 50 kr