Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 05 OKT 19:26
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Karmstol
nr. 641991

Karmstol 1900-tal+ pelarbord

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-10-05 19:21:08 200 kr
Budgivare 2 2022-10-05 19:16:00 175 kr
Budgivare 3 2022-10-05 17:10:21 150 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:13:58 125 kr
Budgivare 1 2022-09-30 19:18:59 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:13:50 75 kr
Budgivare 1 2022-09-30 19:18:59 50 kr