Auktionen avslutad:
0 kr
Avslutas: 05 OKT 19:26
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hörnskåp
nr. 642014

Hörnskåp, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 183 cm, inbyggd belysning

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)