Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 05 OKT 19:28
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Sidobord
nr. 642017

Sidobord och karmstol, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, bordets höjd 59 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 4 2022-10-05 19:23:09 650 kr
Budgivare 1 2022-10-05 19:14:24 600 kr
Budgivare 4 2022-10-04 22:27:45 550 kr
Budgivare 1 2022-10-05 19:14:18 500 kr
Budgivare 4 2022-10-04 22:27:45 450 kr
Budgivare 5 2022-10-05 11:09:03 400 kr
Budgivare 4 2022-10-04 22:27:45 350 kr
Budgivare 5 2022-10-05 11:08:56 300 kr
Budgivare 4 2022-10-04 22:27:45 200 kr
Budgivare 1 2022-10-04 15:22:53 175 kr
Budgivare 2 2022-09-30 19:17:13 150 kr
Budgivare 3 2022-10-01 14:56:20 150 kr
Budgivare 2 2022-09-30 19:17:13 125 kr
Budgivare 3 2022-10-01 14:56:15 100 kr
Budgivare 2 2022-09-30 19:17:13 75 kr
Budgivare 1 2022-09-29 10:32:54 50 kr