Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 05 OKT 19:58
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kopparföremål
nr. 642036

Kopparföremål mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-10-05 19:40:26 175 kr
Budgivare 3 2022-10-05 18:57:42 150 kr
Budgivare 2 2022-10-02 21:46:01 125 kr
Budgivare 3 2022-10-04 19:47:25 125 kr
Budgivare 2 2022-10-01 10:40:03 100 kr
Budgivare 1 2022-09-29 21:56:51 75 kr
Budgivare 2 2022-09-30 16:03:04 75 kr
Budgivare 1 2022-09-29 21:56:51 50 kr