Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 05 OKT 19:58
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Byrå
nr. 642079

Byrå med marmorskiva, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, 81 X 44 X 75 cm, en nyckel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 7 2022-10-05 19:27:41 450 kr
Budgivare 3 2022-10-05 10:57:47 400 kr
Budgivare 6 2022-10-05 17:26:46 350 kr
Budgivare 3 2022-10-05 10:57:47 300 kr
Budgivare 5 2022-10-05 13:20:02 250 kr
Budgivare 3 2022-10-05 10:57:47 150 kr
Budgivare 4 2022-10-05 12:07:39 125 kr
Budgivare 3 2022-10-05 10:57:23 100 kr
Budgivare 2 2022-09-30 19:16:40 75 kr
Budgivare 1 2022-09-28 20:43:25 50 kr