Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 06 OKT 19:36
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kista
nr. 642331

Kista, allmoge, Skåne, daterad 1839, längd 132 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-09-29 21:36:58 50 kr