Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 05 OKT 20:00
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Emmastol
nr. 642342

Emmastol. 1900 tal. H= 74 cm.

Anmärkningar: Skador finns på sittdyna.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-10-05 11:17:40 50 kr