Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 09 OKT 19:01
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Lådspegel
nr. 642675

Lådspegel med skuren fågeldekor 1800-tal H=51

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-10-03 09:23:28 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:18:26 50 kr