Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 09 OKT 19:17
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordsfotogenlampa
nr. 642691

Bordsfotogenlampa glas / metall H= 55

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 4 2022-10-09 19:12:38 550 kr
Budgivare 6 2022-10-09 19:12:48 550 kr
Budgivare 4 2022-10-09 19:12:15 500 kr
Budgivare 6 2022-10-09 19:12:16 500 kr
Budgivare 4 2022-10-09 19:09:12 450 kr
Budgivare 5 2022-10-09 18:49:52 400 kr
Budgivare 4 2022-10-05 13:52:35 350 kr
Budgivare 5 2022-10-09 18:49:47 350 kr
Budgivare 4 2022-10-05 13:52:35 300 kr
Budgivare 3 2022-10-03 05:19:45 250 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:17:31 200 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:49:55 175 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:17:31 150 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:49:49 125 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:17:31 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:49:43 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:17:31 50 kr