Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 09 OKT 19:18
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ytterfoder
nr. 642692

Ytterfoder mässing 1900-tal D=29 H=24

Anmärkningar: sprickor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 7 2022-10-08 20:46:25 200 kr
Budgivare 6 2022-10-05 17:28:09 175 kr
Budgivare 5 2022-10-05 07:32:56 150 kr
Budgivare 4 2022-10-03 20:05:29 125 kr
Budgivare 3 2022-10-03 13:43:49 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 23:07:30 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:53:38 50 kr