Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 09 OKT 19:21
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Officerjacka
nr. 642694

Officerjacka stl ?

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 7 2022-10-09 19:18:32 700 kr
Budgivare 6 2022-10-09 19:17:57 650 kr
Budgivare 7 2022-10-09 19:18:04 650 kr
Budgivare 6 2022-10-09 19:17:57 600 kr
Budgivare 5 2022-10-09 19:07:44 550 kr
Budgivare 5 2022-10-08 19:55:02 400 kr
Budgivare 2 2022-10-04 08:36:45 350 kr
Budgivare 4 2022-10-03 16:41:46 300 kr
Budgivare 4 2022-10-03 16:41:46 250 kr
Budgivare 2 2022-10-02 23:32:08 200 kr
Budgivare 4 2022-10-03 16:41:31 200 kr
Budgivare 2 2022-10-02 23:32:08 125 kr
Budgivare 3 2022-10-03 00:42:28 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 23:32:08 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 22:36:34 50 kr