Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 09 OKT 19:22
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Telefon
nr. 642696

Telefon hyllor 1 par Jakaranad folie 32 x 24

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2022-10-09 18:57:23 450 kr
Budgivare 7 2022-10-09 08:00:37 400 kr
Budgivare 6 2022-10-09 00:34:45 350 kr
Budgivare 5 2022-10-07 15:27:45 300 kr
Budgivare 4 2022-10-04 18:14:47 250 kr
Budgivare 3 2022-10-03 21:09:56 200 kr
Budgivare 4 2022-10-04 18:14:43 200 kr
Budgivare 3 2022-10-03 21:09:56 100 kr
Budgivare 2 2022-10-03 05:21:40 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:05:15 50 kr