Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 09 OKT 19:26
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 642700

Bordslampa H= 48 + vägglampor 1 par

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-10-06 21:24:54 250 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:12:19 200 kr
Budgivare 3 2022-10-06 21:24:26 200 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:12:19 175 kr
Budgivare 3 2022-10-06 21:24:22 150 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:12:19 125 kr
Budgivare 3 2022-10-06 21:24:18 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:12:19 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:05:42 50 kr