Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 09 OKT 19:30
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kristallampa
nr. 642705

Kristallampa D=33

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 2 2022-10-09 19:17:59 250 kr
Budgivare 3 2022-10-09 19:09:31 200 kr
Budgivare 2 2022-10-09 19:17:54 200 kr
Budgivare 3 2022-10-09 19:09:31 175 kr
Budgivare 2 2022-10-09 19:17:50 150 kr
Budgivare 3 2022-10-09 19:09:31 125 kr
Budgivare 1 2022-10-09 15:22:06 100 kr
Budgivare 2 2022-10-09 14:15:45 75 kr
Budgivare 1 2022-10-03 10:32:44 50 kr