Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 09 OKT 19:31
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Sängbord
nr. 642718

Sängbord 1 par 40 x 32 H= 74

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 8 2022-10-09 19:27:49 600 kr
Budgivare 6 2022-10-08 07:13:55 550 kr
Budgivare 7 2022-10-08 07:12:17 500 kr
Budgivare 6 2022-10-07 09:32:30 450 kr
Budgivare 4 2022-10-05 16:21:41 400 kr
Budgivare 5 2022-10-03 20:04:45 350 kr
Budgivare 4 2022-10-05 16:21:36 300 kr
Budgivare 5 2022-10-03 20:04:45 250 kr
Budgivare 3 2022-10-03 21:30:58 200 kr
Budgivare 5 2022-10-03 20:04:45 175 kr
Budgivare 3 2022-10-03 18:02:58 150 kr
Budgivare 4 2022-10-03 16:16:47 125 kr
Budgivare 3 2022-10-03 00:40:26 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 21:27:02 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:54:29 50 kr