Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 09 OKT 19:32
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skåp
nr. 642719

Skåp 65 x 34 H= 79

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-10-09 19:28:59 400 kr
Budgivare 3 2022-10-09 17:04:57 350 kr
Budgivare 3 2022-10-04 14:32:12 300 kr
Budgivare 2 2022-10-04 16:24:19 250 kr
Budgivare 3 2022-10-04 14:32:12 200 kr
Budgivare 2 2022-10-04 16:24:08 175 kr
Budgivare 3 2022-10-04 14:32:12 150 kr
Budgivare 2 2022-10-04 14:24:22 125 kr
Budgivare 3 2022-10-04 14:22:06 100 kr
Budgivare 2 2022-10-03 00:40:58 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:55:07 50 kr