Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 09 OKT 19:35
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmattor
nr. 642723

Orientmattor 2 st 250 x 73 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 6 2022-10-09 19:19:25 350 kr
Budgivare 4 2022-10-09 18:58:17 300 kr
Budgivare 4 2022-10-09 18:58:17 250 kr
Budgivare 5 2022-10-09 19:12:29 200 kr
Budgivare 4 2022-10-09 18:46:05 150 kr
Budgivare 3 2022-10-09 07:59:35 125 kr
Budgivare 2 2022-10-08 19:06:45 100 kr
Budgivare 2 2022-10-08 19:06:27 75 kr
Budgivare 1 2022-10-08 17:05:39 50 kr