Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 OKT 19:36
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skåpsknoppar
nr. 642724

Äldre skåpsknoppar 1900-talets mitt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-10-08 22:01:19 300 kr
Budgivare 3 2022-10-04 18:14:19 250 kr
Budgivare 2 2022-10-02 22:38:12 200 kr
Budgivare 2 2022-10-02 22:38:12 175 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:17:05 150 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:17:05 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 22:38:06 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:10:08 50 kr