Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 09 OKT 19:37
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nysilverljusstakar Barockstil
nr. 642726

Nysilverljusstakar Barockstil H= 19

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 1 2022-10-09 14:41:30 175 kr
Budgivare 3 2022-10-08 19:54:10 150 kr
Budgivare 2 2022-10-08 18:16:42 125 kr
Budgivare 1 2022-10-07 20:03:17 100 kr
Budgivare 2 2022-10-07 17:27:34 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:40:35 50 kr