Auktionen avslutad:
2 000 kr
Avslutas: 09 OKT 19:48
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kandelabrar
nr. 642728

Kandelabrar 1 par mässing / sten H= 40

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (34 bud)
Budgivare 11 2022-10-09 19:45:30 2 000 kr
Budgivare 10 2022-10-09 19:42:59 1 900 kr
Budgivare 11 2022-10-09 19:38:05 1 800 kr
Budgivare 10 2022-10-09 19:40:15 1 700 kr
Budgivare 11 2022-10-09 19:38:05 1 600 kr
Budgivare 10 2022-10-09 19:37:07 1 500 kr
Budgivare 11 2022-10-09 18:11:29 1 400 kr
Budgivare 13 2022-10-09 16:59:13 1 300 kr
Budgivare 10 2022-10-09 16:53:53 1 200 kr
Budgivare 13 2022-10-09 16:59:10 1 200 kr
Budgivare 10 2022-10-09 16:53:53 1 100 kr
Budgivare 13 2022-10-09 16:58:53 1 000 kr
Budgivare 10 2022-10-09 16:53:53 950 kr
Budgivare 13 2022-10-09 08:11:26 900 kr
Budgivare 12 2022-10-08 23:06:51 850 kr
Budgivare 10 2022-10-08 17:16:48 800 kr
Budgivare 11 2022-10-07 21:34:54 750 kr
Budgivare 10 2022-10-07 17:38:32 700 kr
Budgivare 9 2022-10-04 16:54:45 650 kr
Budgivare 7 2022-10-03 14:14:01 600 kr
Budgivare 8 2022-10-03 15:46:20 600 kr
Budgivare 7 2022-10-03 14:14:01 550 kr
Budgivare 8 2022-10-03 15:45:52 500 kr
Budgivare 7 2022-10-03 14:14:01 450 kr
Budgivare 8 2022-10-03 15:45:48 400 kr
Budgivare 7 2022-10-03 14:14:01 300 kr
Budgivare 6 2022-10-02 22:54:46 250 kr
Budgivare 7 2022-10-03 14:13:56 200 kr
Budgivare 6 2022-10-02 22:54:46 175 kr
Budgivare 5 2022-10-02 21:39:15 150 kr
Budgivare 4 2022-10-02 20:57:51 125 kr
Budgivare 3 2022-10-02 20:40:40 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:29:55 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:25:21 50 kr