Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 09 OKT 19:40
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Figuriner
nr. 642731

Figuriner 4 st Spanien H= 27 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-10-09 12:22:49 175 kr
Budgivare 2 2022-10-08 18:27:31 150 kr
Budgivare 3 2022-10-09 12:22:30 150 kr
Budgivare 2 2022-10-08 18:27:31 125 kr
Budgivare 1 2022-10-09 10:48:57 100 kr
Budgivare 2 2022-10-08 18:27:31 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:40:47 50 kr