Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 10 OKT 19:49
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kista
nr. 642901

Kista 1800-tal L=104

Anmärkningar: def nyckel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-10-05 16:26:13 50 kr