Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 10 OKT 20:00
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hörnskåp
nr. 642913

Hörnskåp 1800 framtagen originalfärg B=82 H=80

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 9 2022-10-10 18:30:09 500 kr
Budgivare 8 2022-10-09 09:07:59 450 kr
Budgivare 7 2022-10-06 21:09:34 400 kr
Budgivare 6 2022-10-05 18:21:45 350 kr
Budgivare 5 2022-10-04 20:09:02 300 kr
Budgivare 5 2022-10-04 20:09:02 175 kr
Budgivare 4 2022-10-04 19:52:49 150 kr
Budgivare 1 2022-10-04 10:57:24 125 kr
Budgivare 3 2022-10-04 08:59:36 100 kr
Budgivare 2 2022-10-04 00:37:03 75 kr
Budgivare 1 2022-10-03 22:30:05 50 kr