Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 11 OKT 19:16
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skäkteträ
nr. 643087

Skäkteträ , äldre slägga mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-10-10 20:50:32 75 kr
Budgivare 1 2022-10-09 21:51:40 50 kr