Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 11 OKT 19:42
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Burkar
nr. 643135

Burkar, allmogeföremål mm bla KD

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-10-11 19:06:00 250 kr
Budgivare 4 2022-10-10 23:52:33 200 kr
Budgivare 3 2022-10-10 21:29:36 175 kr
Budgivare 4 2022-10-10 23:50:38 150 kr
Budgivare 3 2022-10-10 21:29:36 125 kr
Budgivare 1 2022-10-09 23:54:15 100 kr
Budgivare 2 2022-10-05 04:57:00 75 kr
Budgivare 1 2022-10-04 20:22:09 50 kr