Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 24 NOV 19:30
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 651014

Figurin, Lisa Larson, K-Studio, Gustavsberg, höjd 12 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 10 2022-11-24 19:27:10 950 kr
Budgivare 9 2022-11-24 19:00:38 900 kr
Budgivare 7 2022-11-24 18:50:02 850 kr
Budgivare 9 2022-11-24 14:52:04 800 kr
Budgivare 8 2022-11-23 12:52:00 750 kr
Budgivare 7 2022-11-22 21:29:10 700 kr
Budgivare 8 2022-11-22 17:46:23 650 kr
Budgivare 7 2022-11-21 05:19:35 600 kr
Budgivare 6 2022-11-19 18:12:26 550 kr
Budgivare 4 2022-11-18 15:29:22 500 kr
Budgivare 6 2022-11-19 18:12:19 450 kr
Budgivare 4 2022-11-18 15:29:22 400 kr
Budgivare 5 2022-11-18 19:54:52 350 kr
Budgivare 4 2022-11-18 15:29:22 175 kr
Budgivare 1 2022-11-17 20:12:21 150 kr
Budgivare 3 2022-11-18 12:50:33 125 kr
Budgivare 1 2022-11-17 20:12:21 100 kr
Budgivare 2 2022-11-17 20:40:51 75 kr
Budgivare 1 2022-11-17 20:12:21 50 kr