Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 25 NOV 19:01
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Trädgårdsbord
nr. 651173

Trädgårdsbord, aluminium, 1900-talets andra hälft, diameter 65 cm

Anmärkningar: Värdebitet, färgbortfall

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 11 2022-11-25 18:58:15 700 kr
Budgivare 7 2022-11-25 17:53:55 650 kr
Budgivare 7 2022-11-25 17:53:55 600 kr
Budgivare 10 2022-11-25 18:58:06 550 kr
Budgivare 7 2022-11-25 17:53:55 500 kr
Budgivare 9 2022-11-25 17:17:18 450 kr
Budgivare 8 2022-11-25 15:54:23 400 kr
Budgivare 7 2022-11-24 21:23:22 350 kr
Budgivare 6 2022-11-23 21:24:21 300 kr
Budgivare 5 2022-11-23 17:17:24 250 kr
Budgivare 4 2022-11-21 17:58:08 200 kr
Budgivare 4 2022-11-21 17:58:08 125 kr
Budgivare 3 2022-11-20 16:57:27 100 kr
Budgivare 2 2022-11-18 23:14:38 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 20:37:19 50 kr