Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 25 NOV 19:02
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Byrå
nr. 651174

Byrå, Rokoko-stil, 1900-tal, marmorskiva, 91 X 43 X 78 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 5 2022-11-25 18:59:45 850 kr
Budgivare 7 2022-11-25 18:55:20 800 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:46:09 750 kr
Budgivare 7 2022-11-25 18:54:59 750 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:46:09 700 kr
Budgivare 7 2022-11-25 18:54:57 650 kr
Budgivare 5 2022-11-25 09:07:45 550 kr
Budgivare 7 2022-11-25 13:57:19 550 kr
Budgivare 5 2022-11-25 09:07:45 500 kr
Budgivare 7 2022-11-25 13:57:17 450 kr
Budgivare 5 2022-11-25 09:07:45 400 kr
Budgivare 6 2022-11-25 12:56:48 350 kr
Budgivare 5 2022-11-24 23:26:59 300 kr
Budgivare 4 2022-11-24 20:29:27 250 kr
Budgivare 4 2022-11-24 20:29:27 150 kr
Budgivare 3 2022-11-23 22:28:28 125 kr
Budgivare 1 2022-11-21 22:14:22 100 kr
Budgivare 2 2022-11-19 19:02:29 75 kr
Budgivare 1 2022-11-19 09:29:38 50 kr